Xarxes Socials

Imatge Aleatòria

1998-1999---Mines-de-Cardona-.jpg

Altres Enllaços

epergam
logo sol horitzontal
1r ESO
 
Matèries GRUP AGRUP BGRUP CGRUP DGRUP EGRUP F
Tutoria Vicent Gómez Josep Marcos Jordi Martí Marta Ramos José R. Álvarez Kenneth Martínez
Català Araceli Barnadas Araceli Barnadas Jordi Martí Jordi Martí Jaume Figueras Jaume Figueras
Castellà Francesc Serres Francesc Serres Francesc Serres Francesc Serres Núria Cortadella Núria Cortadella
Anglès Ángela Gallego Ángela Gallego Marta Ramos Marta Ramos Alberto Martínez Alberto Martínez
Socials Vicent Gómez Vicent Gómez Vicent Gómez Vicent Gómez Kenneth Martínez Kenneth Martínez
Matemàtiques Ampar Climent Ampar Climent Gemma Escalante Raquel López Laura Gimeno Ampar Climent
Biologia Neus Calmet Neus Calmet Neus Calmet José R. Álvarez José R. Álvarez Neus Calmet
Tecnologia Josep Marcos Josep Marcos Gemma Escalante Josep Marcos Josep Marcos Josep Marcos
Eduació Física Elisabeth Socias Elisabeth Socias Elisabeth Socias Mercè Cuscó Mercè Cuscó Mercè Cuscó
Visual i Plàstica Jordi Saurí Jordi Saurí Jordi Saurí Jordi Saurí Jordi Saurí Jordi Saurí
Música Gaspar Alcocer Gaspar Alcocer Gaspar Alcocer Gaspar Alcocer Gaspar Alcocer Gaspar Alcocer
Religió Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Elisabeth Socias
Valors VDIA Jaume Figueras Rita Escamilla Rita Escamilla Jaume Figueras Jaume Figueras
Optativa (2) MA: Manel Querol / M.José Llopis   LS: Núria Cortadella  LC: Eva Rofin  CS: Jordi Galofré
TE: Mila López / Ramón San Esteban  SF: Cristina Pros  SL: Jordi Guitart 

 

2n ESO
 
Matèries GRUP AGRUP BGRUP CGRUP DGRUP E
Tutoria Mila López Jordi Aguilera Albert Martínez Àngels Grau Marc Strino
Català Eva Rofín Rita Escamilla Soraya Ávila Soraya Ávila Soraya Ávila
Castellà Àngels Grau Àngels Grau Àngels Grau Àngels Grau Isabel González
Anglès Albert Martínez Marta Ramos Albert Martínez Mireia Farreny Mireia Farreny
Socials Maria A. Calvet Vicent Gómez Maria A. Calvet Marc Strino Marc Strino
Matemàtiques Raquel López Ampar Climent Raquel López Ampar Climent Raquel López
Física i Química Luisa Nieto Jordi Aguilera Rosa Sanz Jordi Aguilera Jordi Aguilera
Tecnologia Mila López Mila López Mila López Mila López Ramón San Esteban
Eduació Física Xavier Suñé Xavier Suñé Xavier Suñé Xavier Suñé Xavier Suñé
Música Joana Pallejà Joana Pallejà Joana Pallejà Joana Pallejà Joana Pallejà
Religió Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera
Alternativa Montse Romero Montse Romero Cristina Pros Cristina Pros Cristina Pros
Optativa (2) MA: Ampar Climent  LS: Àngels Grau  LC: Núria Llambrich  EV: Jordi Saurí
EF: Cristina Garcia  SF: Cristina Pros  SL: Àngels Catà 

 

3r ESO
 
Matèries GRUP AGRUP BGRUP CGRUP D
Tutoria Cristina Garcia Maria A. Calvet Ramón San Esteban Pere Piera
Català Montserrat Constantí Núria Llambrich Rita Escamilla Montserrat Constantí
Castellà Núria Cortadella Isabel González Isabel González Isabel González
Anglès Pilar Muñoz Àngels Catà Jordi Guitart Carmen Cabañero
Socials Maria A. Calvet Maria A. Calvet Marc Strino Marc Strino
Matemàtiques Laura Gimeno Laura Gimeno Laura Gimeno Laura Gimeno
Física i Química Rosa Sanz Luisa Nieto Luisa Nieto Rosa Sanz
Biologia Manel Caparrós Manel Caparrós Manel Caparrós Pere Piera
Tecnologia Fernando Royo Fernando Royo Ramón San Esteban  Ramón San Esteban
Eduació Física Cristina Garcia Cristina Garcia Cristina Garcia Cristina Garcia
Visual i Plàstica Jordi Saurí Jordi Saurí Balma Royo Balma Royo
Religió Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera
Alternativa Montse Romero Montse Romero Montse Romero VDIA
Optativa (2) CC: Montse Romero  BG: José R. Álvarez  FQ: Jordi Aguilera
SF: Cristina Pros  SL: Àngels Catà  SI: Carmen Cabañero 

 

4t ESO
 
Matèries GRUP AGRUP BGRUP CGRUP D
Tutoria Maria José Llopis Esmeralda Bonan Eva Rofin Elisabet Socias
Català Araceli Barnadas Jaume Figueras Eva Rofin Montse Constantí
Castellà Esmeralda Bonan Esmeralda Bonan Francesc Serres Francesc Serres
Anglès Mireia Farreny / Àngels Catà Mireia Farreny / Àngels Catà C. Cabañero / Àngels Catà Jordi Guitart / Marta Ramos
Socials Montse Borrell Belén Alcón Belén Alcón Montse Borrell
Matemàtiques Ma José Llopis Ma José Llopis Ma José Llopis Raquel López
Educació Física Elisabet Socias Elisabet Socias Elisabet Socias Elisabet Socias
EE Jordi Galofré Cristina Criado Joan Bosquet Joan Bosquet
Religió - - - -
Pla Lector Araceli Barnadas M.Teresa Rafecas M.Teresa Rafecas Montse Constantí
Optativa (2) SF: Cristina Pros  SL: Jordi Guitart  SI: Carmen Cabañero  IN1: Fernando Royo
IN2: Fernando Royo  IN3: Ramon San Esteban  TE1: Santiago Ruiz  TE2: Fernando Royo
BG1: Pere Piera  BG2: Pere Piera  LA: Montse Romero
MU: Joana Pallejà  FQ1: Rosa Sanz  FQ2: Rosa Sanz  EV1: Balma Royo
EV2: Balma Royo  EC1: Núria Mercadé  EC2: Núria Mercadé  AE1: Montse Constantí   AE1: Jordi Martí

 

1r BAT
 
Matèries GRUP A (QI)GRUP B (TI+EO1)GRUP C (EO2+LA)GRUP D
Tutoria Luisa Nieto Montserrat Constantí Montse Borrell Mercè Cuscó
Català Montserrat Constantí Montserrat Constantí Ma Teresa Rafecas Jaume Figueras
Castellà Esmeralda Bonan Esmeralda Bonan Esmeralda Bonan Esmeralda Bonan
Anglès Marta Ramos Jordi Guitart Carmen Cabañero Àngels Catà
Filosofia Joan Bosquet Joan Bosquet Cristina Criado Cristina Criado
Educació Física Cristina García Cristina García Mercè Cuscó Mercè Cuscó
CMC Pere Piera Pere Piera José R. Álvarez VDIA
Franja 1 MA1:M. Querol MA2:M. Querol HM1:V.Gómez  HM2:M.A.Calvet LU:M.T.Rafecas HM1:V.Gómez  HM2:M.A.Calvet LU:M.T.Rafecas FA:R.Muncunill
Franja 2 FS:L.Nieto  TM:M.Caparrós FS:L.Nieto  TM:M.Caparrós GR:A.Cruanyes    MS:M.J.Llopis GR:A.Cruanyes    MS:M.J.Llopis DA:J.Gracia  HD:J.Palleja+M.Cuscó HM1:M.Borrell    HM2:M.A.Calvet  LU:M.T.Rafecas
Franja 3 QI:L.Nieto TI:M.López EO:N.Mercadé EO:N.Mercadé  LA:Montse Romero CA:J.Gracia  TEGP:J.Gracia+R.Muncunill
Franja 4 BI: Pere Piera  SF: Cristina Pros  DT: Rosa Muncunill  SC: Cristina Criado
PS: Joan Bosquet  RE: Albert Valldosera  VO: Jesús Gracia  EC: Núria Mercadé 
AE: Núria Llambrich  SL: Àngels Catà 

 

2n BAT
 
Matèries GRUP A (QI)GRUP B (TI+LA)GRUP C (MS)GRUP D (Artístic)
Tutoria Carmen Cabañero Montse Romero Núria Mercadé Isabel González
Català Araceli Barnadas Araceli Barnadas Montserrat Constantí Araceli Barnadas
Castellà Isabel González Núria Cortadella Isabel González Isabel González
Anglès Carmen Cabañero Àngels Catà Jordi Guitart Mireia Farreny
Història Filosofia Cristina Criado Cristina Criado Joan Bosquet Joan Bosquet
HS Montse Borrell Montse Borrell Belén Alcón Kenneth Martínez
Franja 1 MA:Manel Querol MA:Lourdes Fornós    LA:Montse Romero MS:Manel Querol FA: Belén Alcón
Franja 2 FI:Salvador Cardona    TM:Manel Caparrós FI:Salvador Cardona  TM:Manel Caparrós GR:Agnès Cruanyes    EO:Núria Mercadé 
GR:Agnès Cruanyes  EO:Núria Mercadé  AM:Gaspar Alcocer      CA:Rosa Muncunill  DT:Jesús Gracia
Franja 3 QI:Rosa Sanz TI:Gemma Escalante  HA:Belén Alcón    AS:Núria Cortadella

AS:Núria Cortadella  HA:Belén Alcón 

AS:Núria Cortadella    DA:Rosa Muncunill  AE:Núria Llambrich
Franja 4 BI:Vicky Díaz    DT:Jesús Gracia    ET:R. San Esteban BI:Vicky Díaz  DT:Jesús Gracia ET:R.San Esteban GG1:Jordi Galofré  GG2:Marc Strino  AT:Jaume Figueras GG1:Jordi Galofré  GG2:Marc Strino  AT:Jaume Figueras DI:Jesús Gracia     AT:Jaume Figueras AN:Mercè Cuscó

 

 

Institut Baix Penedès - Av. Salvador Palau Rabassó, 1 - El Vendrell - CP: 43700 - Telf: 977667082 - Fax: 977667898 - Email: Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. - Codi de centre: 43004797