Xarxes Socials

Imatge Aleatòria

1977-1978---Sortida-a-LArboc.jpg

Altres Enllaços

epergam
logo sol horitzontal
1r ESO
 
Matèries GRUP AGRUP BGRUP CGRUP DGRUP E
Tutoria Elisabeth Socias Àngels Grau Mila López Ampar Climent Jordi Martí
Català Araceli Barnadas Araceli Barnadas Jordi Martí Jordi Martí Jordi Martí
Castellà Àngels Grau Àngels Grau Àngels Grau Núria Cortadella Núria Cortadella
Anglès Isabel Pahissa Mireia Farreny Ruth Ferreiro Mireia Farreny Immaculada Ferrer
Socials Montse Roig Montse Roig Kenneth Martínez Kenneth Martínez Montse Roig
Matemàtiques  Jdia Jdia Jdia Ampar Climent Ampar Climent
Biologia Nathalie Criado Neus Calmet Neus Calmet Neus Calmet Neus Calmet
Tecnologia Josep Marcos Mila López Mila López Mila López Mila López
Eduació Física Elisabeth Socias Elisabeth Socias Elisabeth Socias Elisabeth Socias Elisabeth Socias
Visual i Plàstica Jordi Saurí Jordi Saurí Jordi Saurí Jordi Saurí Jordi Saurí
Música Joana Pallejà Joana Pallejà Joana Pallejà Joana Pallejà Joana Pallejà
Religió Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera
Alternativa Montse Romero Neus Calmet Ruth Ferreiro Neus Calmet Inmaculada Ferrer
Optativa (2) MA: Manel Querol  LS: Núria Cortadella  LC: Jordi Martí  CS: Montse Borrell / Núria Mercadé
TE: Joana Mogort  REPTE1: Montse Romero  SF: Inmaculada Ferrer  SL: Isabel Pahissa 

 

2n ESO
 
Matèries GRUP AGRUP BGRUP CGRUP DGRUP E
Tutoria Josep Marcos Marta Ramos Vicent Gómez Cristina García Gaspar Alcocer
Català Jaume Figueras Jaume Figueras Mireia Garcia Mireia Garcia Mireia Garcia
Castellà Francesc Serres Francesc Serres Francesc Serres Àngesl Grau Àngels Grau
Anglès Pilar Muñoz Marta Ramos Marta Ramos  Àngels Catà Àngels Catà
Socials Vicent Gómez Vicent Gómez Vicent Gómez Montse Roig Montse Roig
Matemàtiques Ma José Llopis Ma José Llopis Josep Marcos Josep Marcos Ma José Llopis
Física i Química Salvador Cardona Luís Salvatierra Rosa Sanz Rosa Sanz Luisa Nieto
Tecnologia Josep Marcos Fernando Royo Fernando Royo Fernando Royo Fernando Royo
Eduació Física Mercè Cuscó Cristina García Mercè Cuscó Cristina García Mercè Cuscó
Música Gaspar Alcocer Gaspar Alcocer Gaspar Alcocer Gaspar Alcocer Gaspar Alcocer
Religió Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera
Alternativa Montse Romero Montse Romero Araceli Barnadas Jordi Martí Mireia Garcia
Optativa (2) MA: Manel Querol / Raquel López  LS: Núria Cortadella  LC: Núria Llambrich  EV: Jordi Saurí
EF: Mercè Cuscó  REPTE2: Montse Romero  SF: Inmaculada Ferrer  SL: Àngels Catà 

 

3r ESO
 
Matèries GRUP AGRUP BGRUP CGRUP D
Tutoria Carmen Cabañero José Ramón Álvarez Rosa Sanz Esmeralda Bonan
Català Jordi Martí Jordi Martí Montserrat Constantí Montserrat Constantí
Castellà Esmeralda Bonan  Esmeralda Bonan Esmeralda Bonan Esmeralda Bonan
Anglès Carmen Cabañero Marta Ramos Marta Ramos IA-X
Socials Francesc Fuguet Francesc Fuguet Montse Roig Montse Roig
Matemàtiques Ampar Climent Ampar Climent Josep Marcos Ampar Climent
Física i Química Rosa Sanz Luís Salvatierra Rosa Sanz Luís Salvatierra
Biologia Nathalie Criado José Ramón Álvarez José Ramón Álvarez José Ramón Álvarez
Tecnologia Santiago Ruiz Santiago Ruiz Joana Mogort Joana Mogort
Eduació Física Elisabeth Socias Elisabeth Socias Elisabeth Socias Elisabeth Socias
Visual i Plàstica Jordi Saurí Jordi Saurí Jordi Saurí Jordi Saurí
Religió Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera
Alternativa Núria Cortadella Núria Cortadella Núria Cortadella Esmeralda Bonan
Optativa (2) CC: Montse Romero  BG (Hort): Vicent Gómez  FQ: Luís Salvatierra
SF: Immaculada Ferrer  REPTE3: Montse Constantí  SL: Jordi Guitart  SI: Carmen Cabañero 

 

4t ESO
 
Matèries GRUP AGRUP BGRUP CGRUP DGRUP E
Tutoria Francesc Serres Mercè Miró Mireia Farreny Luisa Nieto Núria Llambrich
Català Montse Constantí Jaume Figueras Jaume Figueras Araceli Barnadas Núria Llambrich
Castellà Francesc Serres Isabel González Francesc Serres Isabel González Francesc Serres
Anglès Isabel Pahissa / Ruth Ferreiro Àngels Catà / Jordi Guitart Mireia Farrent / Àngels Catà Mireia Farreny / Àngels Catà Carmen Cabañero / Mireia Farreny
Socials Montse Borrell Montse Borrell Montse Borrell Belén Alcón Francesc Fuguet
Matemàtiques Ma José Llopis Mercè Miró Mercè Miró Ma José Llopis Manel Querol
Educació Física Cristina García Cristina García Cristina García Cristina García Cristina García
EE Joan Bosquet Joan Bosquet Joan Bosquet Cristina Criado Cristina Criado
Religió Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera
Pla Lector M.Teresa Rafecas M.Teresa Rafecas Núria Llambrich Araceli Barnadas M.Teresa Rafecas
Optativa (2) SF: Immaculada Ferrer  SL: Isabel Pahissa  SI: Carmen Cabañero  IN1(A): Santiago Ruiz
IN1(B): Santiago Ruiz  IN2: Joana Mogort  TE1: Joana Mogort  TE2: Joana Mogort 
BG1: Manel Caparrós  BG2: Manel Caparrós  BG3: Manel Caparrós  LA: Montse Romero
MU: Gaspar Alcocer  FQ1: Luisa Nieto  FQ2: Luisa Nieto  EV1: Jesús Gracia
EV2: Rosa Muncunill  EC1: Núria Mercadé  EC2: Núria Mercadé  AE: Núria Llambrich

 

1r BAT
 
Matèries GRUP A (QI)GRUP B (TI+LA)GRUP C (MS)GRUP D
Tutoria Manel Querol Nathalie Criado Núria Mercadé Joana Pallejà
Català Jaume Figueras Maria Teresa Rafecas Montse Constantí Montse Constantí
Castellà Isabel González Isabel González Núria Cortadella Núria Cortadella
Anglès Carmen Cabañero Àngels Catà Isabel Pahissa Carmen Cabañero
Filosofia Cristina Criado Cristina Criado Joan Bosquet Joan Bosquet
Educació Física Cristina García Cristina García Mercè Cuscó Mercè Cuscó
CM Nathalie Criado Nathalie Criado Nathalie Criado Luís Salvatierra
Franja 1 MA1: M. Querol MA2: M. Querol HM:V.Gómez LU:M.T.Rafecas GR:A.Cruanyes EO:N.Mercadé FA: B. Alcón
Religió Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera Albert Valldosera
Pla Lector M.Teresa Rafecas M.Teresa Rafecas Núria Llambrich Araceli Barnadas M.Teresa Rafecas
Optativa (2) SF: Immaculada Ferrer  SL: Isabel Pahissa  SI: Carmen Cabañero  IN1(A): Santiago Ruiz
IN1(B): Santiago Ruiz  IN2: Joana Mogort  TE1: Joana Mogort  TE2: Joana Mogort 
BG1: Manel Caparrós  BG2: Manel Caparrós  BG3: Manel Caparrós  LA: Montse Romero
MU: Gaspar Alcocer  FQ1: Luisa Nieto  FQ2: Luisa Nieto  EV1: Jesús Gracia
EV2: Rosa Muncunill  EC1: Núria Mercadé  EC2: Núria Mercadé  AE: Núria Llambrich

 

2n BAT
 
Matèries GRUP A (TM)GRUP B (FS)GRUP C (LA+MS)GRUP D (Artístic)
Tutoria Núria Cortadella Jordi Guitart Montse Borrell Montse Constantí
Català Araceli Barnadas Araceli Barnadas Araceli Barnadas Montse Constantí
Castellà Núria Cortadella Esmeralda Bonan Isabel González Isabel González
Anglès Isabel Pahissa Jordi Guitart Mireia Farreny Jordi Guitart
Història Filosofia Joan Bosquet Joan Bosquet Cristina Criado Cristina Criado
HS Montse Borrell Montse Borrell Montse Borrell Belen Alcón
Franja 1 QI1:Luisa Nieto TI:Santiago Ruiz  QI2:Luisa Nieto GR:Agnès Cruanyes EO:Núria Mercadé FA: Belén Alcón
Franja 2 MA1 Manel Querol MA2:Lourdes Fornós LA:Montse Romero MS:Mercè Miró DI:Jesús Gracia     AT:Jaume Figueras AN:Mercè Cuscó
Franja 3 TM:Manel Caparrós FS:Luís Salvatierra  HA:Belén Alcón    AS:Isabel gonzález

AS:Isabel González AE:Núria Llambrich DA:Rosa Muncunill

Franja 4 BI1:José Ramón Álvarez BI2:José Ramón Álvarez DT:Jesús Gracia ET:Fernando Royo GG:Kenneth Martínez AT:Jaume Figueras SF:Immaculada Ferrer DT:Jesús Gracia       CA:Rosa Muncunill AM:Gaspar Alcocer

 

 

Institut Baix Penedès - Av. Salvador Palau Rabassó, 1 - El Vendrell - CP: 43700 - Telf: 977667082 - Fax: 977667898 - Email: Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. - Codi de centre: 43004797